O nás

logo mh

Firma M+H Slovakia s.r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta s.r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V roku 2003 sa aktivity spoločnosti rozšírili na vývoj, výrobu a distribúciu profesionálnej a bio kozmetiky SALOOS naturcosmetic a AK profi cosmetic® a od roku 2005 aj na distribúciu prostriedkov na ošetrenie vody v bazénoch VODNÁR. Túto trhovo úspešnú značku sme v roku 2013 rozšírili o veľmi dopytovaný segment prípravkoch na ošetrenie a starostlivosť o jazierka.

M+H Slovakia s.r.o. sa nemôže, ako iný zahraničný dodávatelia pýšiť dlhoročnou tradíciou a pôsobením na trhu. Sme mladá firma, v porovnaní s gigantami existujeme len pár rokov, o to viac sa Vám však snažíme priblížiť. Dôraz kladieme hlavne na kvalitu, služby a cenu. 

  • Máme veľmi operatívny logistický servis.
  • Spolupracujeme s výrobcami surovín, tak aby sme mohli kontrolovať ich kvalitu.
  • Poskytujeme odborné poradenstvo a zabezpečujeme know-how v oblasti kozmetiky.
  • Informujeme Vás o cenovom vývoji dôležitých položiek a riešime s Vami ďalšiu nákupnú stratégiu.
  • Šetríme Váš čas – celý rad produktov dostanete naraz na jednu objednávku.
  • Sme schopní uspokojiť takmer akékoľvek Vami objednané množstvo, od 25kg súdku až po 25 tonovú cisternu.
  • V divízii  profesionálnej a bio kozmetiky a taktiež produktoch VODNÁR zabezpečujeme zákazníkom kvalitné služby, servis a poradenstvo.

Po niekoľkých rokoch si trúfame tvrdiť, že naša orientácia na potreby odberateľa je stále úspešnejšia. Určite sme to dosiahli nielen poctivou prácou, ale sebalepšie úsilie neznamená nič, pokiaľ by náš zákazník nedostal za svoje peniaze skutočnú hodnotu a nevrátil sa k nám znova. A pretože hodnota je podľa nás vyjadrená kvalitou, venujeme otázke kvality produktu maximálnu starostlivosť. Preto sú nám tiež zdrojom dodávok základných surovín našich výrobkov tí, ktorí vyznávajú rovnakú politiku kvality a to napr.  GUSTAV HEESS GmbH , 3V SIGMA Italy, BASILDON CHEMICALS Ltd., ERCA  SPA, AKOTT Ltd. a mnohí ďalší.

Naše výsledky vnímame nielen ako prísľub do budúcnosti, ale predovšetkým ako záväzok a výzvu. Priali by sme si, aby ste nás vy - naši zákazníci aj naďalej pokladali za dodávateľa, u ktorého sa môžete spoľahnúť na vysoký štandard a kvalitné služby.

 

Ing. Milan Gula a Ing. Renata Katičová
konatelia spoločnosti

Videonávody

Zaujímavosť

Prečítajte si