Návody

Návod, ako správne používať bazénovú chémiu

Bazénová chémia VODNÁR ponúka viac možností ako sa starať o bazénovú vodu. Dezinfekciou chlórovou, bezchlórovou a kyslíkovou. Každá z nich má svoje prednosti. Výhodou chlórovej chémie je nízka cena, vysoký dezinfekčný a oxidačný účinok a jednoduché dávkovanie. Kyslíková chémia má v porovnaní s chlórovou nižší dezinfekčný účinok, je preto náročnejšia pokiaľ ide o cenu a pravidelné dávkovanie. Bezchlórovú chémiu môžeme odporučiť pre všetkých alergikov a osoby citlivé na chlór, náklady na prevádzku sa približujú chlórovej dezinfekcii.

Čítať ďalej...

Ošetrenie bazénovej vody bezchlórovou chémiou VODNÁR

Vám všetkým, ktorí hľadáte alternatívu ku chlórovej chémii môžeme ponúknuť nový prípravok, GUANICID. Pôsobí širokospektrálne, nemá vplyv na pH vody, vydrží vyššiu teplotu vody a nestratí tým účinnosť, nepoškodzuje konštrukciu ani technológiu bazéna, ale predovšetkým nevysušuje pokožku, nedráždi oči ani sliznice, nevyvoláva alergické reakcie a dávkuje sa zhruba 2 x mesačne. GUANICID sa nevyparí ani nerozloží, pokiaľ voda nie je zaťažená.

Čítať ďalej...

Automatický vysávač GW 8000

Automatický vysávač GW8000 je určený pre bazény s rovným dnom. Jeho čistiaca stopa je až 25cm a svojim špecifickým dizajnom, len s jedným otáčavým detajlom zaisťuje dlhú životnosť. Nasmerovanie štetín vysávača umožňuje pohyb dopredu a zároveň čistenie nečistôt zo dna bazéna. Čistí veľké aj malé kusy nečistôt bez toho, aby došlo k zakaleniu vody.

Čítať ďalej...