Úvod

logo vodnar2Čo získate, keď sa rozhodnete pre VODNÁR?

Istotu, že ste sa rozhodli správne. Žijeme rovnaký život ako Vy a tak vieme, ako ste sa cítili, keď šampón z litrovky nepenil a z luskáčika po treťom orechu odpadla rúčka. Žiadneho podobného prekvapenia sa s našimi výrobkami nemusíte obávať. Sme pripravení  pozrieť sa Vám každý deň do očí s vedomím, že sme urobili všetko pre Váš spokojný výraz.

Bazénovú chémiu VODNÁR sme uviedli na trh v snahe uľahčiť Vám prácu. Vieme, aká môže byť náročná starostlivosť o „ obyčajnú vodu“ v bazéne. S našim VODNÁROM vám však už nič nebude chýbať. Vyrábame kompletný sortiment prípravkov a pomôcok pre starostlivosť o bazénovú vodu. Dodávame všetko, včas, a s úsmevom.

Čo Vám môžeme sľúbiť?

  • nebudete bezradne tápať. Naše návody a názvy sú zrozumiteľné a obsažné. Starostlivosť o vodu s VODNÁROM je hračka. 
  • už nikdy nepoviete: “Ty, ja tam toho musím liať stále viac a viac!“ Nepodliehajte v boji o ceny a krok za krokom dodržujte deklarované koncentrácie aktívnych látok. 
  • chránime zdravie Vás aj Vašich detí! Prípravky sú nielen certifikované, ale aj rokmi overené.
  • poradíme Vám, keď budete bezradne stáť s hlavou v dlaniach nad bazénovou vodou. Voda je naša najdrahocennejšia surovina a nespráva sa vždy tak jednoducho, ako jej vzorec napovedá. Nebojte sa pýtať o radu, riešenie nájdeme aj pre Vás.

 A v konečnom dôsledku

  • budete mať viac priateľov! Vaše voda bude ako kryštáľ a stanete sa obľúbenými hostiteľmi všetkých záhradných párty.
  • budete mať aj  trochu viac ako tí ostatní! Vaša voda bude čistá a priezračná a nie každý, kto má doma bazén, ju takú aj má.
  • zarobíte! Nielen, že nezaplatíte viac, ale vďaka spoľahlivosti a účinnosti prípravkov VODNÁR nebudete musieť okolo vody zbytočne behať s ďalšou a ďalšou chémiou!

 

Užívajte si leto s VODNÁROM!

Ing. Katičová Renata a Ing. Gula Milan

konatelia